K letným mesiacom patrí aj zvýšený výskyt hmyzu. Hmyz v interiéri je často otravný, no pre alergikov môže byť dokonca aj nebezpečný. Sieťky proti hmyzu predstavujú účinné a ekologické riešenie.

Čo sú to sieťky proti hmyzu?

Sieťka proti hmyzu je doslova sieťka plná drobných otvorov, ktoré sú dostatočne veľké na to, aby prepustili dovnútra vánok, ale dostatočne malé na to, aby zastavili komáre, muchy, včely, osy, vlastne všetok lietajúci hmyz a dokonca aj pavúky a peľ.

V ponuke nájdete rôzne tvary a veľkosti. Sieťky sa dajú dať na okno alebo na dvere. Všetky možnosti sú funkčné a ekologické. Je to zdravšie riešenie ako používanie chemických sprejov proti hmyzu vo vašej domácnosti.

Sieťky proti hmyzu chránia aj vašich domácich miláčikov

Siete proti hmyzu chránia pred hmyzom – to je ich hlavná funkcia. Po správnej inštalácii fungujú ako 100 % ochrana pred hmyzom. Napadlo vám však, že sieťky proti hmyzu fungujú aj ako ochrana vašich domácich miláčikov pred pádom z okna?  Ak máte domáce zvieratá (najmä mačku) vo výškových bytoch, zasieťovanie okien zabráni náhodnému pádu domáceho zvieratka.

Dostupné typy sietí proti hmyzu

Siete proti hmyzu sú vyrobené z mnohých druhov materiálov. Najbežnejšou v súčasnosti je sieťovina zo sklenených vlákien. Sú pevné a odolné. Na výber je klasická šedá, čierna, petscreenová, transparentná, kovová a antialergická. V ponuke sú klasické i rolovacie okenné sieťky a taktiež všetky dostupné druhy dverových sieťok.

Ak bývate v rodinnom dome, môžete zvoliť sieťku na dvere pre vašich štvornohých miláčikov. Vyberte prechodové dvierka pre psov a mačky.

Sieťky proti hmyzu majú jednoduchú údržbu

Údržba nie je náročná. Stačí utrieť kúskom vlhkej handričky (odporúčame utierku z mikrovlákna) a prach na sieťke takto odstránite. Sieťku môžete aj povysávať vysávačom. Kvalitné sieťky proti hmyzu sú trvácne a vydržia vám celé roky.

Chráňte svoj domov pred hmyzom pomocou sieťok na okno alebo dvere. Ponúkame širokú škálu dizajnov, ktoré vyhovujú rôznym štýlom dverí vrátane francúzskych dverí, terasových dverí a dvojito skladaných dverí. Kontaktujte nás.