SIETE PROTI HMYZU

So sieťkou proti hmyzu si doprajete pokojný spánok i pri otvorenom okne. Čerstvý vzduch v miestnosti bez otravného hmyzu!

V ponuke sú klasické i rolovacie okenné sieťky a taktiež všetky dostupné druhy dverových sieťok.

Doplniť si ich môžete rôznymi druhmi sieťoviny, ako je klasická šedá, čierna, petscreenová, transparentná, kovová a anti-alergická.

Nezabudli sme ani na Vašich štvornohých miláčikov a ponúkame aj prechodové dvierka pre psov a mačky.

OKENNÉ SIETE

siet-klasik

Sieť KLASIK

Najpoužívanejšia okenná sieť s hliníkovým extrudovaným rámom, určená pre plastové okná. Jednoduchá montáž pomocou otočných držiakov bez mechanického zásahu do konštrukcie okna. Vo viacerých imitáciách dreva.
Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, pričom sa vyznačuje svojou pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam. Vyrába sa vo viacerých farbách i v imitáciách dreva. Obľúbený antracit ponúkame bez príplatku.

Sieť PLUS

Okenná PLUS sieť s elegantným hladkých povrchom a tesniacou kefkou po obvode určená pre plastové okná. Montuje sa bez mechanického zásahu do konštrukcie okna pomocou otočných držiakov. Vyrába sa vo viacerých farbách i v imitáciách dreva. Obľúbený antracit ponúkame bez príplatku.

siet-retro

Sieť RETRO

Okenná sieť určená pre montáž na drevené okná s okapnicou. Väčšia hĺbka profilu- 24 mm, umožňuje odsadenie siete od rámu okna a tým umožňuje jej montáž tam, kde nie je možné použiť inú sieť. Tento typ siete je možné vyrobiť aj v atypickom oblúkovom vyhotovení. Povrchovo upravovaná v dvoch farbách – bielej a hnedej. Sieťovina je zo sklolaminátového vlákna, pričom sa vyznačuje svojou pevnosťou a dobre odoláva poveternostným podmienkam.

siet-rolovacia

Rolovacia sieť

Okenná rolovacia sieť funguje na princípe pružinového mechanizmu, ktorý navíja sieťovinu do horného navíjacieho bubna. Po bočných stranách je sieťovina vedená v bočných vodiacich lištách. Predstavuje najpohodlnejšie riešenie ochrany interiéru proti hmyzu, pretože v čase, keď ju nepotrebujeme ju jednoducho vytiahneme do bubna. Sieť sa montuje priskrutkovaním na rám okna z exteriérovej strany .

VELUX

So sieťkou proti hmyzu VELUX si doprajete pokojný spánok i pri otvorenom okne. Čerstvý vzduch v miestnosti bez otravného hmyzu! Sieťka sa montuje na ostenie, takže okno môže byť až do hĺbky ostenia stále otvorené. Proti náhodnému zatvoreniu je okno možné zaistiť do aretačného krúžku umiestneného na ostení. Bočné vodiace lišty a tesné napojenie v spodnej časti zabraňujú vniknutiu hmyzu. Sieťka proti hmyzu sa ľahko udržuje pomocou vlhkej handričky. Pokiaľ sa sieťka práve nepoužíva, jednoducho sa zvinie do hliníkového puzdra. Sieťku proti hmyzu je možné kombinovať so všetkými typmi roliet a žalúzií.

DVEROVÉ SIETE

dav

Posúvna dverová sieť v lištách

Jednoduchá sieť zložená z líšt a pojazdového krídla, určená pre montáž na rám dverí. Ľahký a tichý chod, príjemná manipulácia.

posuvna-sviet-v-rame

Posúvna dverová sieť v ráme

Posuvná sieť je vhodným riešením pre posuvné, terasové a balkónové dvere. Vyžaduje minimálny priestor pre montáž a jednoducho sa s ňou manipuluje. Vyrába sa v jednokrídlovej a dvojkrídlovej verzii.

smartcapture

Dverová rolovacia sieť

Box návinu sieťoviny je umiestnený na bočnej strane dverí. Sieťovina je vedená v hornej a spodnej vodiacej lište pomocou kolieskového mechanizmu. Dverová rolovacia sieť sa zatvára zaklapnutím bočnej magnetickej lišty, na ktorej je pripevnené plastové madlo.

Dverová plisé sieť

Elegantná dverová sieť vhodná pre terasové a balkónové dvere s minimálnymi nárokmi na priestor umožňujúca bezbariérový prístup.

Ideálne riešenie pre veľké otvory, jednoduchá manipulácia.

dverova-siet-otvaracia

Dverová sieť otváracia

Dverová sieť s otváraním na pánty vyrobená z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s tesniacou kefkou po obvode.

Montuje sa na rám dverí z exteriérovej strany, dovieranie magnetom.

dav

Dverová sieť otváracia v ráme

Dverová sieť s otváraním na pánty,  ktoré sú zapustené v ráme, vyrobená z vysoko kvalitného extrudovaného hliníkového profilu s tesniacou kefkou po obvode, na jednej strane obvodu je magnetická páska.

Montuje sa na rám dverí z exteriérovej strany, dovieranie magnetickou páskou po celej strane a samozatváracími pántami.