Hľadáte spoľahlivého predajcu žalúzií, ktorý vás poteší profesionalitou a ľudským prístupom? Viac nemusíte, práve ste ho našli. Prečo je výber našej spoločnosti ideálnym riešením pre vašu domácnosť?

Moježalúzie.sk je rodinná firma s ľudským prístupom, ktorá sa zaoberá predajom a montážou tieniacej techniky i garážových brán na mieru. Okrem prvotriedneho vnútorného tienenia či vonkajšieho tienenia, sieťam proti hmyzu, realizujeme aj kvalitné garážové brány, pergoly a markízy, tiež vám radi pomôžeme zmeniť vaše bývanie na inteligentnú domácnosť.

Vaše potreby sú na prvom mieste

Okrem kvalitných produktov pre vašu domácnosť ponúkame to najdôležitejšie – individuálny prístup ku každému zákazníkovi, ktorý nekončí klasickým uhradením faktúry. Realizácie riešime na základe vašich preferencií a vďaka dlhoročným skúsenostiam vždy nájdeme to najlepšie možné riešenie pre vašu domácnosť. Zaujíma váš názor na naše služby, snažíme sa neustále zlepšovať a skvalitňovať servis, ktorý vám dodávame. Počúvame vaše pripomienky a zohľadňujeme vaše priania na plnej čiare.

Prioritu majú menšie i väčšie zákazky

Dôležitá je pre nás každá realizácia. Potrebujete namontovať 2 sieťky, zhotoviť 1  bránu alebo realizovať 3 žalúzie? Spoľahnite sa na nás. Tak ako menšie zákazky realizujeme aj väčšie projekty – napríklad garáže, kompletné tienenie nových objektov, domov či kancelárií. Pri väčšom odbere na jednom mieste obdržíte výhodnú skupinovú zľavu.

Podporujeme slovenských výrobcov

Záleží nám na podporovaní slovenských podnikateľov. Spolupracujeme s viacerými overenými dodávateľmi, ktorí sú na trhu už desiatky rokov a na konte majú stovky spokojných zákazníkov. Môžete si byť istí, že naša tieniaca technika, siete proti hmyzu a garážové brány pochádzajú priamo od slovenských výrobcov.

Sme fér

Môžete si byť istí, že ceny zbytočne nenavyšujeme. Prenájom priestorov, náklady na pracovnú silu či marketingové účely sa nepremietajú do výslednej ceny vašej objednávky. Zameranie a dovoz v okolí BA/ PK/ SC/ TT máte od nás úplne zadarmo, ak ste z inej lokality, môžete si byť istí, že sa dohodneme na pre vás priaznivej výslednej cene.

Vždy nás zastihnete

Sme tu pre vás. Naši ľudia vybavia váš telefonát cez víkend i neskoro večer. Vaše požiadavky riešime tak rýchlo, ako sa len dá.  Máte záujem o realizáciu od nás? Cenovým ponukám a návrhom sa venujeme okamžite, na váš dopyt reagujeme obratom. U nás nebudete čakať mesiace ani týždne, ozveme sa vám prakticky hneď.

Záruka je samozrejmosťou

Ponúkame kvalitný záručný a pozáručný servis. Garantujeme dvojročnú záruku na bežný sortiment, predĺženú päťročnú záruku na motory SOMFY a desaťročnú záruku na garážové brány.